Cennik Usług

Cenniki są w pełni elastyczne, można zamieniać funkcje i integracje. Uczciwe ceny i warunki. Witryny projektuję na WordPress Woocommerce co gwarantuje brak abonamentu i ukrytych kosztów oraz prawie nieograniczone możliwości rozbudowy w przyszłości.

Ceny już od 1499zł

Cennik sklepy internetowe WordPress WooCommerce

Ceny już od 499zł

Cennik strony internetowe WordPress

Ceny już od 499zł

Cennik Pozycjonowanie i Reklama

Kliknij i otwórz w Google

Poznaj opinie od moich Klientów

GodWeb Projektowanie sklepów i stron internetowych WordPress WooCommerce IconGodWeb Projektowanie sklepów i stron internetowych WordPress WooCommerce

Stary Rynek, Mława

5,0 30 reviews

  • Avatar Bajery24 ★★★★★ a week ago
    Pan Robert stworzył dla nas logo oraz sklep internetowy który w pełni spełnia nasze oczekiwania. Sklep został wykonany w sposób profesjonalny, a wszystkie zmiany były wykonywane szybko i według naszych potrzeb. Dziękujemy za zaangażowanie oraz … More otwartość na nasze potrzeby, co zapewniło efektywną współpracę, z której jesteśmy w pełni zadowoleni. W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z Panem Robertem i możemy go zdecydowanie polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.
  • Avatar Jan Kowalski ★★★★★ 2 miesiące temu
    Dziękuję za fachowe doradztwo w wyborze platformy sklepu i sam projekt sklepu. Ostatecznie za namową Pana Roberta zdecydowałem się na wordpress woocommerce i nie żałuję 🙂
  • Avatar Bartłomiej KRZYWICKI ★★★★★ 2 miesiące temu
    Strona przygotowana bardzo profesjonalnie. Jest czytelna, dobra graficznie i spełnią wszystkie moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

FAQ

Najczęściej Zadawane Pytania

Czy istnieją jakieś stałe płatności za twoje strony lub sklepy internetowe?

Opłata za wykonanie strony lub sklepu internetowego jest jednorazowa. Jednak co roku trzeba przedłużyć hosting i domenę. Razem jest to ok. 120 złotych dla strony www i 200zł dla sklepu. Pierwszy rok jest w cenie.

Czy muszę przyjeżdżać do Ciebie w celu podpisania umowy i przeprowadzenia ustaleń?

Oczywiście że nie. Oferuje możliwość kontaktu zdalnego przez telefon, Facebook, Skype pulpit zdalny Windows. Wszelakie ustalenia możemy przeprowadzić drogą elektroniczną oraz telefonicznie. Podpisaną umowę z przeniesieniem praw własności skanuję i wysyłam emailem na życzenie wysyłam też pocztą tradycyjną.

Czym Twoje sklepy i strony internetowe różnią się od tych konkurencji, gdzie cena jest kilkukrotnie wyższa?

Moje witryny projektuję w oparciu o otwarty darmowy silnik WordPress z Woocomerce. System ten według najnowszych statystyk jest najpopularniejszy na świecie. Nie ma abonamentu i ukrytych kosztów co roku opłacasz tylko swój hosting i domenę cool Miliony webmasterów nie może się mylić, nie daj się wkręcić w systemy na abonament na dotatek z ukrytymi dodatkowymi kosztami. WordPress z WooCommerce idealnie się sprawdzi nawet dla bardzo rozbudowanych stron i blogów oraz średnich sklepów do pięciu tysięcy produktów. Dla bardzo dużych sklepów (powyżej 5 tysięcy produktów i podstron) lepsze będą Prestashop i Magento. Takie sklepy są jednak kilkukrotnie droższe w zakupie i obsłudze technicznej. Dzięki temu że pracuję w swoim mieszkaniu i lubię pracować z WordPress WooCommerce (jest bardzo intuicyjny) mogę Państwu zaproponować w pełni profesjonalne witryny znacznie taniej niż konkurencja z agencji.

Czy istnieją jakieś opłaty lub limity dodawania podstron, zdjęć, czy też produktów do twoich witryn?

Nie. Podstrony (zakładki), zdjęcia, opisy, produkty w sklepie internetowym można dodawać dowolnie i samodzielnie wg. potrzeb za pomocą wbudowanego panelu administracyjnego. 

Kto przygotuje zdjęcia i opisy do mojej strony? Kto wprowadzi produkty do mojego sklepu?

Zajmę się za Ciebie przygotowaniem opisów i zdjęć, oraz dodam produkty do sklepu. Jeśli jednak mi w tym pomożesz dostaniesz rabat smile Mogę Cię też w tym przeszkolić abyś wiedział jak to robić dobrze w przyszłości.

Nie mam doświadczenia w prowadzeniu strony bądź sklepu internetowego. Czy istnieje możliwość przeszkolić mnie w obsłudze?

Tak. Oferuje szkolenie z obsługi zamówionej strony bądź sklepu internetowego u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje z dzieleniem pulpitu) przez TeamViewer lub Skype. 

Czy zajmujesz się także reklamą i jesteś w stanie wypromować moją stronę lub sklep internetowy?

Tak. Świadczę kompleksowe usługi promocyjne i reklamowe. Zajmuję się także pozycjonowaniem stron, reklamami w Google Ads, reklamami na portalach social media Facebook itp.

Zapraszam do kontaktu

Formularz Kontaktowy

admin@godweb.pl
666-640-263
Mława, Mazowieckie

Polityka i Rodo