POMOC TECHNICZNA

Masz już sklep lub stronę internetową, ale nie masz czasu zajmować się jej bieżąco obsługą i aktualizacjami? Jeśli szukasz wsparcia do sklepu internetowego WordPress WooCoomerce, swojego bloga czy strony firmowej opartej o WordPress  właśnie trafiłeś pod odpowiedni adres.

projektowanie stron i sklepów internetowych www

WordPress Pomoc Techniczna

Zapewnię Ci profesjonalną pomoc techniczną WordPress WooCommerce w atrakcyjnej cenie, jako odpowiedź na Twoje problemy. Oferuję naprawy, wdrożenia, aktualizacje, modyfikacje szablonów oraz widgetów, wtyczek. Świadczę szeroki wachlarz usług związanych z optymalizacją, bezpieczeństwem oraz wydajnością. Realizuję ekspresowe naprawy błędów po-wdrożeniowych i po-instalacyjnych. WordPress WooCommerce nie ma dla mnie żadnych tajemnic.

projektowanie stron i sklepów internetowych www

RWD Mobilność na 100%

Automatyczny backup 

Bardzo szybki hosting SSD

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Dobra logistyka sklepu Online to jeden z kilku podstawowych składników na odniesienie sukcesu w e-commerce. Powierzając ją specjaliście redukujesz koszty obsługi sklepu, sprzedajesz i zarabiasz więcej. Możesz mi zlecić kompletną Obsługę klienta w Twoim sklepie Online. Od handlu w Internecie zaczeła się moja przygoda w biznesie w tym czasie miałem kilka sklepów i kilka kont na Allegro teraz już zajmuję się tylko projektowaniem witryn ale bazując na moim doświadczeniu pomagam klientom układać długoterminowe strategie sprzedaży, widzę które sposoby działają a na które szkoda czasu.

projektowanie stron i sklepów internetowych www

Zabezpieczenia na 100%

Statystyki Google 

Nieograniczone produkty

Szkolenia z obsługi Wordpress Woocommerce

Po zakończeniu prac daję Klientowi dostęp do Wordpress w języku polskim gdzie może samodzielnie zmieniać treść sklepu oraz łatwo dodawać nowe produkty. Oferuje również szkolenia z obsługi sklepu u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje z dzieleniem pulpitu ) przez darmowy TeamViewer.

Cztery korzyści wynikające z outsorcingu

Korzyści Outsorcingu internetowego

Oszczędzamy pieniądze
Oszczędzamy czas
>
Zwiększamy jakość usług
?
Zmniejszamy ryzyko błędów