O mnie

Nazywam się Robert Gołębiewski mam 34 lata i od 17 lat jestem w branży handlu internetowego i szeroko pojętej działalności informatycznej. Dzięki temu że wcześniej prowadziłem własny sklep internetowy, handlowałem na Allegro, Ebay, Facebook i Olx bardzo dobrze rozumiem teraz marketing sieciowy a także mechanizmy zwiększania sprzedaży przez Internet. Wiem jak pomóc mojemu Klientowi skonstruować skuteczną ofertę sprzedażową oraz sprawić by był jak najlepiej widocznym w Google. Pracuje wygodnie we własnym mieszkaniu dlatego mogę świadczyć swoje usługi taniej niż duże agencje interaktywne. Każdego klienta traktuję indywidualnie i chętnie dzielę się moimi pomysłami na zwiększenie sprzedaży. W wolnym czasie rozwijam swoje umiejętności programowania i pozycjonowania stron. Jeśli chcesz porozmawiać zadzwoń do mnie lub napisz email a odpowiem Ci tak szybko jak się da.

czarny monitor z tyłu szare kartony a wszystko jest na białym tle

zaprojektowane strony

stworzonych sklepów

zaprojektowane loga

lat w biznesie

Dlaczego ja

Nieszablonowo i z pasją

Właśnie dziś, w świecie niemal nieograniczonych możliwości, gdzie bariery przestrzenne i czasowe wydają się być abstrakcją, jestem ja. Kreuję, tworzę, nadaje tempo. GodWeb to jednoosobowa agencja interaktywna inna niż wszystkie. Ja nie tylko projektuję – nadaję ideom, pomysłom i ofertom niebanalny wyraz. Odkrywam potencjał reklamy i możliwości drzemiące w moich Klientach. Potem razem układamy je w pełne perswazji i finezji projekty. Brzmi ciekawie? Pewnie! Nazywam się Robert i zaprojektuję dla Ciebie twoje idealne miejsce w sieci!

 • Web Design
 • Projektowanie Graficzne
 • SEO & Pozycjonowanie

Kliknij i otwórz w Google

Poznaj opinie od moich Klientów

GodWeb Projektowanie sklepów i stron internetowych WordPress WooCommerce IconGodWeb Projektowanie sklepów i stron internetowych WordPress WooCommerce

Stary Rynek, Mława

5,0 30 reviews

 • Avatar Bajery24 ★★★★★ a week ago
  Pan Robert stworzył dla nas logo oraz sklep internetowy który w pełni spełnia nasze oczekiwania. Sklep został wykonany w sposób profesjonalny, a wszystkie zmiany były wykonywane szybko i według naszych potrzeb. Dziękujemy za zaangażowanie oraz … More otwartość na nasze potrzeby, co zapewniło efektywną współpracę, z której jesteśmy w pełni zadowoleni. W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z Panem Robertem i możemy go zdecydowanie polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.
 • Avatar Jan Kowalski ★★★★★ 2 miesiące temu
  Dziękuję za fachowe doradztwo w wyborze platformy sklepu i sam projekt sklepu. Ostatecznie za namową Pana Roberta zdecydowałem się na wordpress woocommerce i nie żałuję 🙂
 • Avatar Bartłomiej KRZYWICKI ★★★★★ 2 miesiące temu
  Strona przygotowana bardzo profesjonalnie. Jest czytelna, dobra graficznie i spełnią wszystkie moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

Zapraszam do kontaktu

Formularz Kontaktowy

admin@godweb.pl
666-640-263
Mława, Mazowieckie

Polityka i Rodo