Przeniesienie migracja sklepu do WordPress Woocommerce

Obsługuję migrację sklepów z platformy Shoper, Shopgold, IdoSell (IAI), RedCart, Shoplo, Shopify, WebWave, Wix, Sky-Shop, Sote, eSklep home i Zen Cart. Jeśli korzystasz z innej platformy napisz do mnie a może Tobie również uda mi się pomóc.

migracja-shoper-wordpress-woocommerce

Przenieś sklep do WordPress WooCommerce

Wybrane funkcje Twojego nowego sklepu internetowego

WORDPRESS WOOCOMMERCE

Najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią to WordPress. Wyróżnia go intuicyjny panel administracyjny i łatwość w obsłudze. Dodawanie nowych produktów do sklepu nie wymaga wiedzy z zakresu programowania.

MOBILE FIRST PEŁNE RWD

Użytkownicy naszego sklepu mogą przeglądać naszą ofertę na dowolnym urządzeniu w sposób łatwy i przejrzysty. Sklep w technologii RWD nie ucina treści, poprzez automatyczne dopasowanie strony do wielkości wyświetlacza.

SZYBKI I SPRAWDZONY HOSTING

Profesjonalny i Niezawodny hosting w Polsce – bez limitów na ilość podstron i produktów, skrzynek e-mail. Automatyczny backup i szybkie dyski SSD. Pierwszy rok W CENIE pózniej tylko 140 złotych rocznie.

Porównaj cena/jakość do oferty konkurencji 

CENNIK PRZENIESIENIE MIGRACJA SKLEPU INTERNETOWEGO DO WORDPRESS WOOCOMMERCE

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją jakieś stałe płatności za twoje witryny?

Opłata za stworzenie witryny jest jednorazowa. Co roku muszą Państwo jedynie przedłużyć ważność hostingu i domeny. Razem niecałe 250 złotych rocznie dla strony Internetowej lub niedużego sklepu Internetowego i 340 złotych rocznie dla większych sklepów Internetowych.  Pierwszy rok jest w cenie projektu. Opłaty tej dokonują Państwo w Panelu Klienta firmy Hostingowej do którego daję Państwu pełny dostęp już na początku naszej współpracy. Dzięki pełnemu dostępowi do hostingu i domeny nie są Państwo uzależnieni odemnie. Stawiam na jasne i uczciwe zasady.

Czy muszę przyjeżdżać do Ciebie aby podpisać umowę i ustalić koncepcje?

Oczywiście że nie. Oferuje możliwość kontaktu zdalnego przez telefon, Facebook, wideokonferencję na Skype lub przez pulpit zdalny Windows. Wszelakie ustalenia możemy prowadzić drogą elektroniczną oraz telefonicznie. 

Czy istnieje możliwość szkolenia z obsługi?

Tak. Oferuje szkolenie z obsługi sklepu internetowego lub strony www u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u Klienta oraz szkolenia online w formie wideokonferencji z dzieleniem pulpitu gdzie na swoim monitorze będziesz widział mój pulpit (a ja Twój) i krok po kroku będę Ci tłumaczył i pokazywał jak to działa. Takie szkolenia niczym nie ustępują szkoleniom na żywo a często są nawet bardziej efektywne.

Czy istnieją jakieś opłaty lub limity dodawania podstron, zdjęć, czy też produktów do twoich witryn?

Nie. Podstrony, zdjęcia, opisy, produkty, można dodawać dowolnie i samodzielnie wg. potrzeb za pomocą wbudowanego panelu administracyjnego Wordpress.

Czym Twoje witryny różnią się od tych konkurencji, gdzie cena jest znacznie wyższa?

Moje witryny projektuję w oparciu o otwarty silnik WordPress z Woocomerce. System ten według najnowszych statystyk jest najpopularniejszy na świecie. Nie ma abonamentu i ukrytych kosztów co roku opłacasz tylko swój hosting i domenę cool Miliony webmasterów nie może się mylić, nie daj się wkręcić w systemy na abonament na dotatek z ukrytymi dodatkowymi kosztami. WordPress z WooCommerce idealnie się sprawdzi nawet dla bardzo rozbudowanych sklepów. Dla bardzo dużych sklepów (powyżej 20 tysięcy produktów i podstron) lepsze będą Prestashop i Magento. Takie sklepy są jednak kilkukrotnie droższe w zakupie i obsłudze technicznej. Dzięki temu że pracuję w swoim mieszkaniu bez zbędnych kosztów mogę Państwu zaproponować w pełni profesjonalne witryny znacznie taniej niż konkurencja z dużych agencji.

Kto przygotuje zdjęcia i opisy na stronę? Kto wprowadzi produkty do mojego sklepu?

Zajmę się za Ciebie przygotowaniem opisów i zdjęć, oraz dodam produkty do sklepu. Jeśli jednak mi w tym pomożesz dostaniesz rabat 15%  Mogę Cię też w tym przeszkolić abyś wiedział jak to robić dobrze w przyszłości i był samowystarczalny.

Kto przygotuje regulamin i politykę prywatności?

Regulamin, Certyfikat SSL i Polityka prywatności RODO na 2024 rok jest w cenie witryny i nie trzeba za nie dopłacać.

Czy zajmujesz się także reklamą i jesteś w stanie wypromować moją witrynę w wyszukiwarce Google?

Tak. Świadczę kompleksowe usługi promocyjne i reklamowe. Zajmuję się skutecznym pozycjonowaniem SEO i SEM, reklamą w Google Ads, reklamami na portalach społecznościowych głównie Facebook, Instagram i Linkedin.

Szkolenia z zarządzania sklepem

Po zakończeniu prac daję Klientowi dostęp do WordPress w języku polskim gdzie może samodzielnie zmieniać treść sklepu oraz łatwo dodawać nowe produkty. Oferuje również szkolenia z obsługi sklepu u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje z dzieleniem pulpitu ) przez darmowy TeamViewer.

WordPress+WooCommerce

Migracja na WordPress

Często przenoszenie migracja sklepu na WordPress + WooCommerce wiąże się ze stworzeniem sklepu prawie od nowa. Jednak jestem w stanie zagwarantować, że Twój sklep po migracji na WordPress Woocommerce będzie lepiej realizować wszystkie funkcjonalności starego sklepu. Przy przenoszeniu i modernizacji Twojego sklepu internetowego warto również dokonać jego liftingu graficznego oraz unowocześnić ergonomię z perspektywy UX. Jeśli wystąpi taka potrzeba, mogę również przeprowadzić rebranding całej oprawy graficznej marki.

wordpress woocommerce sklep internetowy
Robert Gołębiewski Mława

RWD Mobilność na 100%

Automatyczny backup 

Bardzo szybki hosting SSD

Zabezpieczenia na 100%

Statystyki Google 

Nieograniczone produkty

migracja-shoper-wordpress-woocommerce

Migracja sklepów online

Migracja z Shopera do WordPress WooComerce

Sklep abonamentowy Shoper ogranicza rozwój Twojego e-biznesu i myślisz nad decyzją przeniesienia Twojego sklepu na inną, bardziej funkcjonalną platformę? Obecne oprogramowanie sklepu Shoper nie jest dostosowane do Twoich potrzeb i masz problem z codzienną obsługą sklepu? Masz wrażenie, że Twoje możliwości sprzedażowe są ograniczone i rozwój o nowe funkcjonalności jest niemożliwy? Decyzja przeniesienie sklepu z Shoper na WooCommerce bywa trudna, ale opłacalna. Zaimportuję Twój sklep wraz z wszystkimi produktami oraz całą bazą klientów. Produkty do sklepu WooCommerce są przeniesione wraz ze zdjęciem, opisami i parametrami. Dodatkowo importowane jest całe drzewo kategorii produktów w sklepie.