Cała Oferta

Skupiam się na mniejszej liczbie zleceń, stawiając na profesjonalizm i dobry kontakt z Klientem. Moje podstawowe usługi to projektowanie sklepów i stron internetowych, kreowanie wizerunku marki w internecie, zwiększanie sprzedaży oraz pozycjonowanie i reklama Google i social media. Poniżej w skrócie przedstawiam moją całą ofertę.

klawiatura i loga sklepu

Sklep Internetowy

Masz pomysł i chcesz zacząć sprzedawać w internecie? Nie czekaj dłużej skontaktuj się ze mną a ja zrobię dla Ciebie analizę rynku, i doradzę Ci jak najskureczniej zacząć. Wykonuję profesjonalne sklepy internetowe oraz pomagam zwiększyć sprzedaż. Służę Ci pomocą na etapie planowania marketingu sprzedażowego, wdrażania sklepu oraz zapewniam wsparcie techniczne.

Strona Internetowa

To właśnie dzięki stronie internetowej Twój potencjalny klient podejmie decyzję czy zacząć z Tobą współpracę. Zadaniem strony internetowej jest skuteczne przedstawienie Twojej oferty i zbudowanie zaufania w oczach Twoich potencjalnych Klientów, wyjaśnienie obiekcji oraz finalnie zachęcenie do kontaktu.

Pozycjonowanie i Reklama

Pozycjonowanie i reklama czyli inaczej optymalizacja pod wyszukiwarkę, to całościowe działania marketingowe i techniczne prowadzone tak by twoja oferta była jak najlepiej widoczna w Google i social media, czego końcowym efektem jest większy ruch w witrynie i większa sprzedaż.

Identyfikacja Wizualna Oferta

Grafika i Logo

Identyfikacja wizualna to inaczej sposób przedstawiania Twojej marki w postaci określonego wizerunku. Podjęcie szeregu kroków w wyniku których Twoja firma staje się rozpoznawalna i budzi konkretne emocje i skojarzenia u odbiorców.

Obsługa marketingowa

Dobra logistyka sklepu Online to jeden z kilku podstawowych składników na odniesienie sukcesu w e-commerce. Powierzając ją mi sprzedajesz i zarabiasz więcej. Możesz mi zlecić kompletną obsługę Klienta w Twoim sklepie. Handlem w Internecie zajmuję się od 17 lat w tym czasie obsługiwałem dla siebie i moich klientów kilkanaście sklepów i kilka kont na allegro. Wciąż pogłębiam swoją wiedzę w tym kierunku i uczę się nowych sposobów na zwiększanie sprzedaży.