Przeniesienie migracja strony do WordPress

Obsługuję migrację strony z platformy: WebWave, Wix, Site123, home, WebFlow, duda, mfirma, MyWebzz, Webnode, Weebly.

czarny monitor z tyłu szare kartony a wszystko jest na białym tle

Teraz Promocja 30% taniej

Cennik przeniesienie strony do WordPress

WordPress gwarantuje prawie nieograniczone możliwości rozbudowy w przyszłości oraz brak abonamentu i ukrytych kosztów a dzięki modułowi WooCommerce taką stronę mozna w każdej chwili przeprojektować na w pełni profesjonalny sklep internetowy i zacząć swoją przygodę z handlem.

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją jakieś stałe płatności za twoje witryny?

Opłata za stworzenie witryny jest jednorazowa. Co roku trzeba tylko przedłużyć hosting i domenę. Razem niecałe 150 złotych. Pierwszy rok jest w cenie projektu.

Czy muszę przyjeżdżać do Ciebie aby podpisać umowę i ustalić koncepcje?

Oczywiście że nie. Oferuje możliwość kontaktu zdalnego przez telefon, Facebook, Skype pulpit zdalny Windows. Wszelakie ustalenia możemy przeprowadzić drogą elektroniczną oraz telefonicznie. 

Czy istnieje możliwość szkolenia z obsługi?

Tak. Oferuje szkolenie z obsługi zamówionej strony bądź sklepu internetowego u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje z dzieleniem pulpitu) przez TeamViewer.

Czy istnieją jakieś opłaty lub limity dodawania podstron, zdjęć, czy też produktów do twoich witryn?

Nie. Podstrony (zakładki), zdjęcia, opisy, produkty w sklepie internetowym można dodawać dowolnie i samodzielnie wg. potrzeb za pomocą wbudowanego panelu administracyjnego.

Czym Twoje witryny różnią się od tych konkurencji, gdzie cena jest znacznie wyższa?

Moje witryny projektuję w oparciu o otwarty darmowy silnik WordPress z Woocomerce. System ten według najnowszych statystyk jest najpopularniejszy na świecie. Nie ma abonamentu i ukrytych kosztów co roku opłacasz tylko swój hosting i domenę cool Miliony webmasterów nie może się mylić, nie daj się wkręcić w systemy na abonament na dotatek z ukrytymi dodatkowymi kosztami. WordPress z WooCommerce idealnie się sprawdzi nawet dla bardzo rozbudowanych stron i blogów oraz średnich sklepów do pięciu tysięcy produktów. Dla bardzo dużych sklepów (powyżej 5 tysięcy produktów i podstron) lepsze będą Prestashop i Magento. Takie sklepy są jednak kilkukrotnie droższe w zakupie i obsłudze technicznej. Dzięki temu że pracuję w swoim mieszkaniu i lubię pracować z WordPress WooCommerce (jest bardzo intuicyjny) mogę Państwu zaproponować w pełni profesjonalne witryny znacznie taniej niż konkurencja z agencji.

Kto przygotuje zdjęcia i opisy na stronę? Kto wprowadzi produkty do mojego sklepu?

Zajmę się za Ciebie przygotowaniem opisów i zdjęć, oraz dodam produkty do sklepu. Jeśli jednak mi w tym pomożesz dostaniesz rabat smile Mogę Cię też w tym przeszkolić abyś wiedział jak to robić dobrze w przyszłości.

Kto przygotuje regulamin i politykę prywatności?

Regulamin i polityka prywatności RODO na 2020 rok jest w cenie witryny i nie trzeba za nie dopłacać.

Czy zajmujesz się także reklamą i jesteś w stanie wypromować moją witrynę w wyszukiwarce Google?

Tak. Świadczę kompleksowe usługi promocyjne i reklamowe. Zajmuję się pozycjonowaniem sklepów, reklamami w Google Ads, reklamami na portalach społecznościowych głównie Facebook, Instagram i Linkedin.

Kliknij i otwórz w Google

Poznaj opinie od moich Klientów

GodWeb Projektowanie sklepów i stron internetowych WordPress WooCommerce IconGodWeb Projektowanie sklepów i stron internetowych WordPress WooCommerce

Stary Rynek, Mława

5,0 30 reviews

  • Avatar Bajery24 ★★★★★ a week ago
    Pan Robert stworzył dla nas logo oraz sklep internetowy który w pełni spełnia nasze oczekiwania. Sklep został wykonany w sposób profesjonalny, a wszystkie zmiany były wykonywane szybko i według naszych potrzeb. Dziękujemy za zaangażowanie oraz … More otwartość na nasze potrzeby, co zapewniło efektywną współpracę, z której jesteśmy w pełni zadowoleni. W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z Panem Robertem i możemy go zdecydowanie polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.
  • Avatar Jan Kowalski ★★★★★ 2 miesiące temu
    Dziękuję za fachowe doradztwo w wyborze platformy sklepu i sam projekt sklepu. Ostatecznie za namową Pana Roberta zdecydowałem się na wordpress woocommerce i nie żałuję 🙂
  • Avatar Bartłomiej KRZYWICKI ★★★★★ 2 miesiące temu
    Strona przygotowana bardzo profesjonalnie. Jest czytelna, dobra graficznie i spełnią wszystkie moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

Szkolenia z obsługi WordPress

Po zakończeniu prac daję Klientowi dostęp do WordPress w języku polskim gdzie może samodzielnie zmieniać treść strony. Oferuje również szkolenia z obsługi WordPress u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje z dzieleniem pulpitu ) przez darmowy TeamViewer. Kto wie może Ci się spodoba zmienisz zawód i zostaniesz projektantem stron internetowych a dzięki modułowi WooCommerce będziesz mógł budować też sklepy internetowe.

Nieograniczone Możliwości

Poznaj możliwości Twojej strony

RWD design

Tworzę strony w
technologii RWD , dzięki której twoje witryny same dostosowują się do ekranu każdego mobilnego urządzenia, na którym są wyświetlane. 

Wsparcie Klienta

Pomagam w obsłudze technicznej twojej strony lub sklepu internetowego. Nie przejmuj się kopią zapasową, aktualizacjami ani bieżącymi zmianami na rynku, zrobię to za Ciebie.

Czat na żywo

Istnieje możliwość kontaktu i dzielenia pulpitu przez darmowe Skype i TeamViewer. Nie ogranicza nas wtedy odległość i można prowadzić szkolenia z obsługi albo wymieniać się spostrzeżeniami.

Niezawodny hosting

Nieograniczona ilość podstron i duża pojemność, Darmowy bank zdjęć, certyfikat SSL, Szybki dysk SSD, Skrzynka email we własnej domenie, Brak reklam i inne…

Nowoczesny CMS

System CMS WordPress to platforma służąca do łatwego dodawania materiałów na stronę. Składa się z panelu, w ramach którego możesz SAM zarządzać zamieszczanymi treściami przy pomocy zaledwie kilku kliknięć myszką.

SEO friendly

W uproszczeniu Pozycjonowanie strony polega na podjęciu działań, mających na celu pojawienie się, bądź podniesienie pozycji w wynikach wyszukiwarki Google na określone wyrazy związane z tematyką strony.

Pełna dokumentacja

Po wykonaniu projektu tworzę dokument który przenosi wszystkie prawa własności na klienta. 
Specyfikacja jest dokumentem dokładnie opisującym strukturę, cel i sposób działania serwisu internetowego.

Profesjonalne zdjęcia i animacje

Zapewniam też możliwość profesjonalnej obróbki graficznej zdjęć klienta przed umieszczeniem ich na stronie. Zoptymalizuje je później tak by na Twojej stronie wczytywały się błyskawicznie.

Zapraszam do kontaktu

Formularz Kontaktowy

admin@godweb.pl
666-640-263
Mława, Mazowieckie

Polityka i Rodo