Przeniesienie migracja strony do WordPress

Obsługuję migrację strony z platformy: WebWave, Wix, Site123, home, WebFlow, duda, mfirma, MyWebzz, Webnode, Weebly.

czarny monitor z tyłu szare kartony a wszystko jest na białym tle

Teraz Promocja 30% taniej

Cennik przeniesienie strony do WordPress

WordPress gwarantuje prawie nieograniczone możliwości rozbudowy w przyszłości oraz brak abonamentu i ukrytych kosztów a dzięki modułowi WooCommerce taką stronę mozna w każdej chwili przeprojektować na w pełni profesjonalny sklep internetowy i zacząć swoją przygodę z handlem.

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją jakieś stałe płatności za twoje witryny?

Opłata za stworzenie witryny jest jednorazowa. Co roku muszą Państwo jedynie przedłużyć ważność hostingu i domeny. Razem niecałe 250 złotych rocznie dla strony Internetowej lub niedużego sklepu Internetowego i 340 złotych rocznie dla większych sklepów Internetowych.  Pierwszy rok jest w cenie projektu. Opłaty tej dokonują Państwo w Panelu Klienta firmy Hostingowej do którego daję Państwu pełny dostęp już na początku naszej współpracy. Dzięki pełnemu dostępowi do hostingu i domeny nie są Państwo uzależnieni odemnie. Stawiam na jasne i uczciwe zasady.

Czy muszę przyjeżdżać do Ciebie aby podpisać umowę i ustalić koncepcje?

Oczywiście że nie. Oferuje możliwość kontaktu zdalnego przez telefon, Facebook, wideokonferencję na Skype lub przez pulpit zdalny Windows. Wszelakie ustalenia możemy prowadzić drogą elektroniczną oraz telefonicznie. 

Czy istnieje możliwość szkolenia z obsługi?

Tak. Oferuje szkolenie z obsługi sklepu internetowego lub strony www u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u Klienta oraz szkolenia online w formie wideokonferencji z dzieleniem pulpitu gdzie na swoim monitorze będziesz widział mój pulpit (a ja Twój) i krok po kroku będę Ci tłumaczył i pokazywał jak to działa. Takie szkolenia niczym nie ustępują szkoleniom na żywo a często są nawet bardziej efektywne.

Czy istnieją jakieś opłaty lub limity dodawania podstron, zdjęć, czy też produktów do twoich witryn?

Nie. Podstrony, zdjęcia, opisy, produkty, można dodawać dowolnie i samodzielnie wg. potrzeb za pomocą wbudowanego panelu administracyjnego Wordpress.

Czym Twoje witryny różnią się od tych konkurencji, gdzie cena jest znacznie wyższa?

Moje witryny projektuję w oparciu o otwarty silnik WordPress z Woocomerce. System ten według najnowszych statystyk jest najpopularniejszy na świecie. Nie ma abonamentu i ukrytych kosztów co roku opłacasz tylko swój hosting i domenę cool Miliony webmasterów nie może się mylić, nie daj się wkręcić w systemy na abonament na dotatek z ukrytymi dodatkowymi kosztami. WordPress z WooCommerce idealnie się sprawdzi nawet dla bardzo rozbudowanych sklepów. Dla bardzo dużych sklepów (powyżej 20 tysięcy produktów i podstron) lepsze będą Prestashop i Magento. Takie sklepy są jednak kilkukrotnie droższe w zakupie i obsłudze technicznej. Dzięki temu że pracuję w swoim mieszkaniu bez zbędnych kosztów mogę Państwu zaproponować w pełni profesjonalne witryny znacznie taniej niż konkurencja z dużych agencji.

Kto przygotuje zdjęcia i opisy na stronę? Kto wprowadzi produkty do mojego sklepu?

Zajmę się za Ciebie przygotowaniem opisów i zdjęć, oraz dodam produkty do sklepu. Jeśli jednak mi w tym pomożesz dostaniesz rabat 15%  Mogę Cię też w tym przeszkolić abyś wiedział jak to robić dobrze w przyszłości i był samowystarczalny.

Kto przygotuje regulamin i politykę prywatności?

Regulamin, Certyfikat SSL i Polityka prywatności RODO na 2024 rok jest w cenie witryny i nie trzeba za nie dopłacać.

Czy zajmujesz się także reklamą i jesteś w stanie wypromować moją witrynę w wyszukiwarce Google?

Tak. Świadczę kompleksowe usługi promocyjne i reklamowe. Zajmuję się skutecznym pozycjonowaniem SEO i SEM, reklamą w Google Ads, reklamami na portalach społecznościowych głównie Facebook, Instagram i Linkedin.

Szkolenia z obsługi WordPress

Po zakończeniu prac daję Klientowi dostęp do WordPress w języku polskim gdzie może samodzielnie zmieniać treść strony. Oferuje również szkolenia z obsługi WordPress u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje z dzieleniem pulpitu ) przez darmowy TeamViewer. Kto wie może Ci się spodoba zmienisz zawód i zostaniesz projektantem stron internetowych a dzięki modułowi WooCommerce będziesz mógł budować też sklepy internetowe.

Nieograniczone Możliwości

Poznaj możliwości Twojej strony

RWD design

Tworzę strony w
technologii RWD , dzięki której twoje witryny same dostosowują się do ekranu każdego mobilnego urządzenia, na którym są wyświetlane. 

Wsparcie Klienta

Pomagam w obsłudze technicznej twojej strony lub sklepu internetowego. Nie przejmuj się kopią zapasową, aktualizacjami ani bieżącymi zmianami na rynku, zrobię to za Ciebie.

Czat na żywo

Istnieje możliwość kontaktu i dzielenia pulpitu przez darmowe Skype i TeamViewer. Nie ogranicza nas wtedy odległość i można prowadzić szkolenia z obsługi albo wymieniać się spostrzeżeniami.

Niezawodny hosting

Nieograniczona ilość podstron i duża pojemność, Darmowy bank zdjęć, certyfikat SSL, Szybki dysk SSD, Skrzynka email we własnej domenie, Brak reklam i inne…

Nowoczesny CMS

System CMS WordPress to platforma służąca do łatwego dodawania materiałów na stronę. Składa się z panelu, w ramach którego możesz SAM zarządzać zamieszczanymi treściami przy pomocy zaledwie kilku kliknięć myszką.

SEO friendly

W uproszczeniu Pozycjonowanie strony polega na podjęciu działań, mających na celu pojawienie się, bądź podniesienie pozycji w wynikach wyszukiwarki Google na określone wyrazy związane z tematyką strony.

Pełna dokumentacja

Po wykonaniu projektu tworzę dokument który przenosi wszystkie prawa własności na klienta. 
Specyfikacja jest dokumentem dokładnie opisującym strukturę, cel i sposób działania serwisu internetowego.

Profesjonalne zdjęcia i animacje

Zapewniam też możliwość profesjonalnej obróbki graficznej zdjęć klienta przed umieszczeniem ich na stronie. Zoptymalizuje je później tak by na Twojej stronie wczytywały się błyskawicznie.