Pozycjonowanie Seo

Pozycjonowanie – szereg działań, których głównym celem jest osiągnięcie przez witrynę jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce. Proces ten składa się z optymalizacji samej witryny, jak też prac wykonywanych poza samą stroną. Działania związane z pozycjonowaniem strony internetowej powinny być zgodne z wytycznymi Google dla Webmasterów które są corocznie aktualizowane.

czarny monitor z tyłu szare kartony a wszystko jest na białym tle

ZWIĘKSZ RUCH W SWOJEJ WITRYNIE

Cennik Pozycjonowanie SEO i Reklama

Cennik podglądowy. Nie można stworzyć sztywnych cenników, ponieważ każda witryna jest inaczej zbudowana, charakteryzuje się inną konkurencją oraz każdy Klient ma inne oczekiwania. Wynagrodzenie za pozycjonowanie powinieneś rozpatrywać w kategoriach inwestycji, gdzie każda włożona złotówka przybliża Twoją firmę do nowych klientów.

SEO według Roberta

Jak wygląda usługa pozycjonowania SEO

U
MONITORING I RAPORTOWANIE

Codziennie sprawdzam aktualną pozycje Twojej strony internetowej na promowane frazy kluczowe. Na podstawie analizy zmiany pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania jestem w stanie trafniej zaplanować kolejne działania. Ponadto Twoja strona zostanie podpięta do mojego systemu w Google Analitycs, który codziennie analizuje prawidłowe działanie serwisu i pozwala na szybką reakcję w przypadku jakichkolwiek problemów.

Precyzyjnie dobrane frazy

Słowa kluczowe  zawsze dobieram w ten sposób by odpowiadały oczekiwaniom klientów, poszukujących usług lub produktów oferowanych przez Twoją firmę lub markę. Przeanalizuje nie tylko Twoją witrynę lub sklep, ale również Twoją konkurencję, tak by dobrać najtrafniejszy i najlepszy  zestaw fraz kluczowych. Korzystam również z narzędzia planer słów kluczowych od Google by sprawdzić czy aby na pewno nic nie przeoczyłem iżeby wydobyć pełen potencjał fraz.

k
Artykuły Tematyczne

Jeśli nie posiadasz w swoim sklepie lub na swojej stronie bloga, warto poszerzyć o niego witrynę. Jeśli już masz staraj się regularnie publikować w nim informacje związane z Twoją usługą, marką czy firmą. Mogą to być aktualności o produktach, usługach, informacje o promocjach. W swoich artykułach staraj się używać słów kluczowych najbardziej pasujących do twojej działalności. Kupując u mnie usługę pozycjonowania możesz liczyć na moją pomoc w tej kwestii.

Prace „off page”

Portale społecznościowe i biznesowe Facebook, Twitter, Linkedin, Google+,  Instagram, wizytówka w usłudze Google Moja Firma, marketing szeptany itp. Bezpłatne wpisy, które oferują tego typu strony w zupełności wystarczą, by wspomóc działania firmy i SEO.

Optymalizacja Kodu

To etap, w czasie którego wprowadzane są zmiany w serwisie głównie przyśpieszenie jego działania i dodanie brakujących metadanych i metaopisów. W wyniku takiej optymalizacji poprawi się pozycja w wyszukiwarkach również na niepozycjonowane frazy, jest to dodatkowy efekt.

+
Linkowanie Zewnętrzne

Umiejętne budowanie profilu linkowego (link-building) z zewnętrznych podobnie tematycznie serwisów nie tylko pozwala podnieść ranking strony w wynikach wyszukiwania, ale także pozytywnie przekłada się na widoczność Twojej firmy lub marki w Internecie.

Korzyści dla biznesu

  • większa liczba zapytań o produkt lub usługę

  • większa liczba indywidualnych klientów

  • większa rozpoznawalność Twojej Marki

  • wzrost przychodów Twojej firmy

  • prestiż i przewaga  nad konkurencją

FAQ

Najczęściej zadawane pytania 

Czym się różni pozycjonowanie od kampanii AdWords?

Upraszczając pozycjonowanie jest długofalowym procesem który nie daje natychmiastowych efektów, natomiast reklama Adwords może być wprowadzona w ciągu jednego dnia i daje prawie natychmiastowe efekty. Nic nie stoi na przeszkodzie by korzystać z obu jednocześnie.

Jak wygląda umowa na pozycjonowanie strony?

W umowie zawarte są wszystkie koszty jakie ponosi klient i warunki świadczenia usługi.  Są to między innymi: adres strony, lista fraz kluczowych, cena za pozycjonowanie, rodzaj rozliczania za usługę, cena za optymalizację strony, liczba artykułów do napisania i ich tematyka itp.

Czy po podpisaniu umowy pobierasz jeszcze jakieś opłaty?

Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Nie używam ukrytych opłat aktywacyjnych, kaucji, czy opłat za rozwiązanie umowy. Jedyne koszty dla klienta to jednorazowa opłata za optymalizację strony i pozycjonowanie. Dokładne kwoty spisane są wcześniej w umowie.

Na jakie słowa kluczowe pozycjonować stronę?

Aby pozycjonowanie było efektywne musi być wykonane dla odpowiednich fraz. Pozycjonowanie na słowa, których nikt nie wpisuje jest pozbawione sensu. Pozycjonowanie strony firmowej na frazy nie związane z ofertą jest marnowaniem pieniędzy, ponieważ klient, który wejdzie na stronę i nie znajdzie tego czego szuka, szybko ją opuści. Pozycjonowanie powinno być wykonywane dla słów związanych z ofertą firmy i takich, które są wpisywane w wyszukiwarce. Najprościej jest postawić się w roli klienta i odpowiedzieć sobie na pytanie: co wpisałby nasz klient szukając usług lub produktów oferowanych przez naszą firmę? Dobrze jest również skorzystać z Generatora fraz.

Czy dostanę gwarancję pierwszej pozycji?

Żadna uczciwa firma zajmująca się pozycjonowaniem nie może dać gwarancji pierwszej pozycji strony w Google. To nie firma pozycjonująca decyduje o tej pozycji, ale wyszukiwarka. Pozycjoner znając algorytmy Google dostraja stronę, aby była bardziej ,,przyjazna,, dla algorytmu wyszukiwarki oraz różnymi taktykami buduje reputację strony w Internecie. Finalnie Google decyduje o kolejności stron w wynikach wyszukiwania, biorąc pod uwagę kod i treść strony oraz jej reputację. Mogę jednak Państwa zapewnić, że dokładam wszelkich starań, aby strona osiągnęła szczyt rankingu. Jeżeli dostaną Państwo od jakiejś firmy gwarancję pierwszej pozycji, to najprawdopodobniej firma stosuje metody niebezpieczne i zabronione tak zwane ,,Black Seo,, Bardzo często kończy się to całkowitym usunięciem strony z indeksu Google.

Kiedy będą widoczne efekty twojej pracy?

Pierwsze efekty będą widoczne bardzo szybko, ponieważ zaraz po rozpoczęciu współpracy wykonam optymalizację kodu strony. Dzięki temu strona będzie lepiej widoczna dla wyszukiwarki a błędy usunięte. Po pewnym czasie strona zacznie być lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania – pozycje będą rosnąć. Tempo wzrostu uzależnione jest w głównej mierze od siły konkurencji: osiągnięcie wysokich pozycji trwa zwykle od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Efektem wzrostu pozycji będzie zwiększająca się liczba wejść a co za tym idzie również klientów.

Czy pozycjonowanie jest legalne?

Tak, pozycjonowanie jest oczywiście legalne. Jest to proces składający się z wielu działań, ale głównie polega na technicznym i marketingowym dostrojeniu strony oraz budowaniu dobrej reputacji w oczach algorytmów wyszukiwarek między innymi poprzez zdobywanie linków przychodzących.

WysokA OPŁACALNOŚĆ cena/jakość

Sprawdź moją ofertę

Strony Internetowe

Specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu funkcjonalnych oraz atrakcyjnych wizualnie stron internetowych, które z powodzeniem zadbają o wizerunek Twojej firmy i marki…

Sklepy Internetowe

Pomogę Ci przenieść twój biznes do sieci i zacząć zarabiać na handlu przez internet. Moje sklepy projektuję według najnowszych wytycznych Google na 2020 rok…

Identyfikacja Wizualna

Profesjonalna i spójna identyfikacja wizualna przedsiębiorstwa to podstawa. Wyróżnij się na tle konkurencji i odnieś sukces…

Obsługa Marketingowa

Obsługuję: PrestaShop, WooCommerce, WordPress, Shoper, Shopgold, IAI, Redcart, Shoplo, Ebay, Allegro…