Strona Internetowa WordPress

UCZCIWE CENY I WARUNKI. Strony internetowe projektuję na WordPress dzięki czemu mogę zagwarantować tanie i nieograniczone możliwości rozbudowy w przyszłości oraz brak ukrytych kosztów. JEDYNE KOSZTY STAŁE TO DOMENA I HOSTING! Dzięki modułowi WooCommerce do Twojej strony możesz w każdej chwili podłączyć w pełni profesjonalny sklep internetowy i zacząć swoją przygodę z handlem w internecie.

czarny monitor z tyłu szare kartony a wszystko jest na białym tle

ZADBAJ O WIDOCZNOŚĆ W INTERNECIE

Cennik strona WordPress

Specjalizuje się w projektowaniu funkcjonalnych stron internetowych WordPress, które z powodzeniem zadbają o Twój wizerunek w Internecie. Każda strona tworzona jest w oparciu o najnowsze wytyczne od Google dla webmasterów. Efektem koncowym mojej pracy jest fachowo zaprojektowana witryna która trafia do właściwych odbiorców, promuje, sprzedaje i wyróżnia Twój biznes na tle konkurencji.

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją jakieś stałe płatności za twoje witryny?

Opłata za stworzenie witryny jest jednorazowa. Co roku trzeba tylko przedłużyć hosting i domenę. Razem niecałe 220 złotych rocznie. Pierwszy rok jest w cenie projektu.

Czy muszę przyjeżdżać do Ciebie aby podpisać umowę i ustalić koncepcje?

Oczywiście że nie. Oferuje możliwość kontaktu zdalnego przez telefon, Facebook, wideokonferencję na Skype lub przez pulpit zdalny Windows. Wszelakie ustalenia możemy prowadzić drogą elektroniczną oraz telefonicznie. 

Czy istnieje możliwość szkolenia z obsługi?

Tak. Oferuje szkolenie z obsługi sklepu internetowego lub strony www u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u Klienta oraz szkolenia online w formie wideokonferencji z dzieleniem pulpitu gdzie na swoim monitorze będziesz widział mój pulpit (a ja Twój) i krok po kroku będę Ci tłumaczył i pokazywał jak to działa. Takie szkolenia niczym nie ustępują szkoleniom na żywo a często są nawet bardziej efektywne.

Czy istnieją jakieś opłaty lub limity dodawania podstron, zdjęć, czy też produktów do twoich witryn?

Nie. Podstrony, zdjęcia, opisy, produkty, można dodawać dowolnie i samodzielnie wg. potrzeb za pomocą wbudowanego panelu administracyjnego Wordpress.

Czym Twoje witryny różnią się od tych konkurencji, gdzie cena jest znacznie wyższa?

Moje witryny projektuję w oparciu o otwarty silnik WordPress z Woocomerce. System ten według najnowszych statystyk jest najpopularniejszy na świecie. Nie ma abonamentu i ukrytych kosztów co roku opłacasz tylko swój hosting i domenę cool Miliony webmasterów nie może się mylić, nie daj się wkręcić w systemy na abonament na dotatek z ukrytymi dodatkowymi kosztami. WordPress z WooCommerce idealnie się sprawdzi nawet dla bardzo rozbudowanych sklepów. Dla bardzo dużych sklepów (powyżej 20 tysięcy produktów i podstron) lepsze będą Prestashop i Magento. Takie sklepy są jednak kilkukrotnie droższe w zakupie i obsłudze technicznej. Dzięki temu że pracuję w swoim mieszkaniu bez zbędnych kosztów mogę Państwu zaproponować w pełni profesjonalne witryny znacznie taniej niż konkurencja z dużych agencji.

Kto przygotuje zdjęcia i opisy na stronę? Kto wprowadzi produkty do mojego sklepu?

Zajmę się za Ciebie przygotowaniem opisów i zdjęć, oraz dodam produkty do sklepu. Jeśli jednak mi w tym pomożesz dostaniesz rabat 15%  Mogę Cię też w tym przeszkolić abyś wiedział jak to robić dobrze w przyszłości i był samowystarczalny.

Kto przygotuje regulamin i politykę prywatności?

Regulamin, certyfikat SSL i polityka prywatności RODO na 2021 rok jest w cenie witryny i nie trzeba za nie dopłacać.

Czy zajmujesz się także reklamą i jesteś w stanie wypromować moją witrynę w wyszukiwarce Google?

Tak. Świadczę kompleksowe usługi promocyjne i reklamowe. Zajmuję się skutecznym pozycjonowaniem SEO i SEM, reklamą w Google Ads, reklamami na portalach społecznościowych głównie Facebook, Instagram i Linkedin.

Szkolenia z obsługi strony WordPress

Po zakończeniu prac daję Klientowi dostęp do WordPress w języku polskim gdzie może samodzielnie dodawać nowe podstrony, zmieniac teksty i zdjęcia. Oferuje również szkolenia z obsługi strony WoordPress u mnie w Mławie (mazowieckie), oraz szkolenia online – wideokonferencje z dzieleniem pulpitu przez darmowy TeamViewer lub Skype. 

Kliknij i otwórz w Google

Poznaj opinie Klientów

GodWeb Projektowanie sklepów i stron internetowych WordPress WooCommerce IconGodWeb Projektowanie sklepów i stron internetowych WordPress WooCommerce

Henryka Sienkiewicza 3/13, Mława

5,0 23 reviews

 • Avatar Gosia Nowak ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Sklep przygotowany profesjonalnie. Jest czytelny i prawidłowy graficznie. Spełnia moje oczekiwania. Polecam
 • Avatar JarajTo ★★★★★ rok temu
  Pan Robert stworzył dla nas logo oraz sklep internetowy który w pełni spełnia nasze oczekiwania. Sklep został wykonany w sposób profesjonalny, a wszystkie zmiany były wykonywane szybko i według naszych potrzeb. Dziękujemy za zaangażowanie oraz otwartość na nasze potrzeby, co zapewniło efektywną współpracę, z której jesteśmy w pełni zadowoleni. W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z Panem Robertem i możemy go zdecydowanie polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.
 • Avatar Marta Lewandowska ★★★★★ rok temu
  Polecam. Przede wszystkim za super doradzenie jak strona ma wyglądać. Szybka realizacji, jestem bardzo usatysfakcjonowana naszą nową stroną
 • Avatar Mateusz Felicki ★★★★★ rok temu
  Dziękuję za zaprojektowanie dla nas pięknego sklepu internetowego. Bardzo podobała mi się też Pana darmowa konsultacja z pomysłami jak rozkręcić sprzedaż. Dziękuję serdecznie na pewno jeszcze nie raz skorzystam z Pana pomocy 🙂
 • Avatar Leszko Leszko ★★★★★ rok temu
  Stworzyli dla mnie sklep internetowy, przewyższając moje oczekiwania. Moi klienci są zadowoleni bo w końcu sklep działa jak należy.
 • Avatar Alicja Kalisz ★★★★★ rok temu
  Moja strona wreszcie wygląda jak trzebs,jest przejrzysta i łatwa w obsłudze.Co więcej pozycji Top - 3 jest teraz dużo wiewię.Ruch też się poprawił.
 • Avatar Pawel Fierka ★★★★★ rok temu
  Nie pierwszy i nie ostatni raz współpracujemypolecam
 • Avatar Skład Opału GALAX ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Pan Robert stworzył dla nas logo oraz piękny sklep internetowy który przerósł nasze oczekiwania. Sklep został wykonany bardzo szybko, w niecałe 12 dni od umówionego terminu startu. W dalszym ciągu współpracujemy z Panem Robertem, pracuje on teraz dla nas nad pozycjonowaniem i reklamą sklepu i to naprawdę działa, stopniowo mamy coraz więcej zamówień! Możemy go zdecydowanie polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych

Zapraszam do kontaktu

Formularz Kontaktowy

Mława, Mazowieckie

Polityka i Rodo