Projektowanie
Stron WordPress

Strony dla moich Klientów projektuję na WordPress co gwarantuje prawie nieograniczone możliwości rozbudowy jej w przyszłości oraz brak abonamentu i ukrytych kosztów a dzięki modułowi WooCommerce taką stronę mozna w każdej chwili przeprojektować na w pełni profesjonalny sklep internetowy i zacząć swoją przygodę z handlem.

czarny monitor z tyłu szare kartony a wszystko jest na białym tle

Teraz Promocja 30% taniej

Cennik strona www WordPress

Specjalizuje się w projektowaniu funkcjonalnych oraz atrakcyjnych wizualnie stron internetowych WordPress, które z powodzeniem zadbają o wizerunek w Internecie. Każda strona tworzona jest w oparciu o najnowsze wytyczne od Google, a moje doświadczenie oraz dokładna analiza konkurencji moich Klientów, zapewnia najlepszą skuteczność tworzonych przeze mnie projektów. W efekcie fachowo zaprojektowana witryna trafia do właściwych odbiorców, promuje, sprzedaje i wyróżnia Twój biznes na tle konkurencji.  Na stronie nie warto oszczędzać, ponieważ im bardziej profesjonalna strona tym wyższy prestiż firmy lub marki, więcej zamówień i szybszy zwrot inwestycji.

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją jakieś stałe płatności za twoje witryny?

Opłata za stworzenie witryny jest jednorazowa. Co roku trzeba tylko przedłużyć hosting i domenę. Razem niecałe 150 złotych. Pierwszy rok jest w cenie projektu.

Czy muszę przyjeżdżać do Ciebie aby podpisać umowę i ustalić koncepcje?

Oczywiście że nie. Oferuje możliwość kontaktu zdalnego przez telefon, Facebook, Skype pulpit zdalny Windows. Wszelakie ustalenia możemy przeprowadzić drogą elektroniczną oraz telefonicznie. 

Czy istnieje możliwość szkolenia z obsługi?

Tak. Oferuje szkolenie z obsługi zamówionej strony bądź sklepu internetowego u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje z dzieleniem pulpitu) przez TeamViewer.

Czy istnieją jakieś opłaty lub limity dodawania podstron, zdjęć, czy też produktów do twoich witryn?

Nie. Podstrony (zakładki), zdjęcia, opisy, produkty w sklepie internetowym można dodawać dowolnie i samodzielnie wg. potrzeb za pomocą wbudowanego panelu administracyjnego.

Czym Twoje witryny różnią się od tych konkurencji, gdzie cena jest znacznie wyższa?

Moje witryny projektuję w oparciu o otwarty darmowy silnik WordPress z Woocomerce. System ten według najnowszych statystyk jest najpopularniejszy na świecie. Nie ma abonamentu i ukrytych kosztów co roku opłacasz tylko swój hosting i domenę cool Miliony webmasterów nie może się mylić, nie daj się wkręcić w systemy na abonament na dotatek z ukrytymi dodatkowymi kosztami. WordPress z WooCommerce idealnie się sprawdzi nawet dla bardzo rozbudowanych stron i blogów oraz średnich sklepów do pięciu tysięcy produktów. Dla bardzo dużych sklepów (powyżej 5 tysięcy produktów i podstron) lepsze będą Prestashop i Magento. Takie sklepy są jednak kilkukrotnie droższe w zakupie i obsłudze technicznej. Dzięki temu że pracuję w swoim mieszkaniu i lubię pracować z WordPress WooCommerce (jest bardzo intuicyjny) mogę Państwu zaproponować w pełni profesjonalne witryny znacznie taniej niż konkurencja z agencji.

Kto przygotuje zdjęcia i opisy na stronę? Kto wprowadzi produkty do mojego sklepu?

Zajmę się za Ciebie przygotowaniem opisów i zdjęć, oraz dodam produkty do sklepu. Jeśli jednak mi w tym pomożesz dostaniesz rabat smile Mogę Cię też w tym przeszkolić abyś wiedział jak to robić dobrze w przyszłości.

Kto przygotuje regulamin i politykę prywatności?

Regulamin i polityka prywatności RODO na 2020 rok jest w cenie witryny i nie trzeba za nie dopłacać.

Czy zajmujesz się także reklamą i jesteś w stanie wypromować moją witrynę w wyszukiwarce Google?

Tak. Świadczę kompleksowe usługi promocyjne i reklamowe. Zajmuję się pozycjonowaniem sklepów, reklamami w Google Ads, reklamami na portalach społecznościowych głównie Facebook, Instagram i Linkedin.

Szkolenia z obsługi WordPress

Po zakończeniu prac daję mojemu Klientowi dostęp do WordPress w języku polskim gdzie może samodzielnie dodawać nowe podstrony z grafiką i tekstami. Oferuje również szkolenia z obsługi strony WoordPress u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje z dzieleniem pulpitu ) przez darmowy TeamViewer. Kto wie może Ci się spodoba zmienisz zawód i zostaniesz projektantem stron internetowych a dzięki modułowi WooCommerce będziesz mógł budować też sklepy internetowe.

Kliknij i otwórz w Google

Poznaj opinie od moich Klientów

GodWeb Projektowanie sklepów i stron internetowych WordPress WooCommerce IconGodWeb Projektowanie sklepów i stron internetowych WordPress WooCommerce

Stary Rynek, Mława

5,0 30 reviews

  • Avatar Bajery24 ★★★★★ a week ago
    Pan Robert stworzył dla nas logo oraz sklep internetowy który w pełni spełnia nasze oczekiwania. Sklep został wykonany w sposób profesjonalny, a wszystkie zmiany były wykonywane szybko i według naszych potrzeb. Dziękujemy za zaangażowanie oraz … More otwartość na nasze potrzeby, co zapewniło efektywną współpracę, z której jesteśmy w pełni zadowoleni. W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z Panem Robertem i możemy go zdecydowanie polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.
  • Avatar Jan Kowalski ★★★★★ 2 miesiące temu
    Dziękuję za fachowe doradztwo w wyborze platformy sklepu i sam projekt sklepu. Ostatecznie za namową Pana Roberta zdecydowałem się na wordpress woocommerce i nie żałuję 🙂
  • Avatar Bartłomiej KRZYWICKI ★★★★★ 2 miesiące temu
    Strona przygotowana bardzo profesjonalnie. Jest czytelna, dobra graficznie i spełnią wszystkie moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

Zapraszam do kontaktu

Formularz Kontaktowy

admin@godweb.pl
666-640-263
Mława, Mazowieckie

Polityka i Rodo