Sklep internetowy Shoper

Aktualizacja: W tej chwili odradzam Klientom sklep na Shoper ze względu na spory abonament i koszty po roku. Większośc nie sponsorowanych artykułów w Google o tym pisze i według mnie obecnie najlepszą na świecie platformą dla sklepów jest darmowy (open source) i bez abonamentu WordPress z modułem Woocommerce w którym się specjalizuje i który również zamówisz u mnie.  Dzięki temu że jest tak popularny cechuje go ogromna ilość darmowych wtyczek również tych spolszczonych. Dzięki moim autorskim modyfikacjom tak samo jak w Shoper w WordPress Woocommerce dodawanie nowych podstron i produktów nie wymaga wiedzy z zakresu programowania! Jeśli jednak znasz wszystkie za i przeciw i chcesz wypróbować Shoper to zapraszam do kontaktu.

Projektowanie sklepów internetowych Shoper

Mam dla Ciebie doskonałą ofertę!

Możliwości Twojego sklepu Shoper

uruchom sklep internetowy na platformie shoper
Sklep na Shoper

Shoper to platforma e-Commerce, która na polskim rynku rozwija się już od 2005 roku. Obecnie jest to kompleksowe narzędzie do sprzedaży online z licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami dostosowanymi do rynku. W celu przetestowania działania platformy, mamy możliwość skorzystania z 14-dniowej darmowej wersji oprogramowania oraz to do nas należy decyzja, jaki wariant pakietu platformy wybierzemy.

Za przygotowanie opisów

Jeśli przygotujesz za mnie wszystkie teksty i opisy do witryny dostaniesz 15% rabat cenowy lub po prostu mogę ten czas przeznaczyć na dodatkowe podstrony, dodatkowe banery, szkolenie, newsletter lub dodawanie nowych produktów do Twojego nowego sklepu. Pamiętaj że najlepiej jakby teksty były całkowicie unikalne i z nikąd nie skopiowane w całości. Jest to ważne ponieważ to jeden z najważniejszych czynników rankingujących witrynę w wyszukiwarce Google.

Google Moja Firma

Standardowo do każdego pakietu cenowego tworzę i konfiguruję Google Moja Firma czyli inaczej wizytówkę Google i mapy Google. Pamiętaj możesz nie mieć strony internetowej ale zawsze mniej przynajmniej wizytówkę Google ponieważ to ona pierwsza wyświetla się w wyszukiwarce podczas szukania usług i kategori. Jeśli chcesz zobaczyć moją wizytówkę, podejrzeć w jaki sposób działa i poznać opinie od moich Klientów zapraszam tutaj.Tak może wyglądać też wizytówka Twojej firmy!

12 miesięcy Gwarancji

Podczas podpisywania umowy zawierana jest klauzula o gwarancji na prawidłowe działanie serwisu. Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od oddania witryny do użytku. W ramach gwarancji usuwane są wszelkie usterki polegające na nieprawidłowym działaniu witryny. Działania naprawcze podejmowane są w terminie do 48h od zgłoszenia, choć z reguły akcje podejmowane są szybciej, w zależności od rodzaju usterki.

Kilka kanałów sprzedaży

Oprócz sklepu pomagam moim Klientom rozkręcić sprzedaż na Allegro, Ebay Polska, OlxAmazon i innych tego typu serwisach. Pomagam również uprościć do maksimum zarządzanie wieloma kanałami sprzedaży integrując je ze sklepem dzięki czemu możesz obsługiwać wszystko wprost ze sklepu. Opcja ta jest dodatkowo płatna ale jeśli masz dobry produkt lub po prostu chcesz szybko zarobić to naprawdę warto.

Mobile first i responsywność

Użytkownicy naszej witryny mogą przeglądać naszą ofertę na dowolnym urządzeniu w sposób łatwy i przejrzysty. Sklep w technologii RWD nie ucina grafiki i treści, tylko automatycznie dopasowuje się do każdej wielkości wyświetlacza. Dzięki temu mamy pewnosć, że nie marnujemy żadnej okazji na sprzedaż naszych towarów i usług. Pamiętaj że użytkownicy mobilni to ponad połowa Twoich klientów.

Robert Gołębiewski Mława

RWD Mobilność na 100%

Automatyczny backup 

Bardzo szybki hosting SSD

Zabezpieczenia na 100%

Statystyki Google 

Nieograniczone produkty

Nieograniczone Możliwości

Sklep internetowy z Płatnościami Online i zintegrowany z Allegro, Ceneo, Subiektem oraz kurierami

szybki hosting do sklepu internetowego

Nowoczesne i szybkie płatności

Każdy sklep Shoper z usługą natychmiastowych płatności online – pełna obsługa najważniejszych banków, kart płatniczych oraz mobilnych paymentów. I wszystko w najlepszych stawkach na rynku: przez pierwsze trzy miesiące bez prowizji.

sklep WordPress Woocommerce

Twój sklep na Facebooku

Wykorzystaj potencjał największego serwisu social media i uruchom sprzedaż przez Facebooka. Docieraj ze swoją ofertą do tysięcy klientów na całym świecie, korzystających na co dzień z mediów społecznościowych.

responsywny sklep internetowy

integracja z Allegro

Automatyczne wystawianie towaru ze sklepu na Allegro. Szybko. Łatwo. Wygodnie. Juz nie musisz robić oddzielnych aukcji na allegro i w sklepie.

 

Otwórz własny sklep internetowy

Cennik abonamentu w Shoper

Zamawiając u mnie sklep na Shoper nie musisz się niczym przejmować. Zajmę się za Ciebie całą konfiguracją sklepu, podłączę domenę, przygotuje oprawę graficzną i dodam za Ciebie produkty. Po wszystkim mogę nauczyć Cię obsługi zamówien oraz dodawania produktów do sklepu. Cena za podstawowy sklep zbudowany na Shoper to 699zł W cenie nie są uwzględnione ich opłaty abonamentowe.

Zawsze aktualny Cennik abonamentu Shoper tutaj 

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Czy abonament Shoper jest opłatą roczną?

Tak, abonament jest całkowitym rocznym kosztem za użytkowanie oprogramowania sklepu internetowego. Podane ceny obowiązują tylko w pierwszym okresie rozliczeniowym. Podane ceny są cenami netto.

Czy muszę przyjeżdżać do Ciebie aby podpisać umowę i ustalić koncepcje sklepu?

Oczywiście że nie. Oferuje możliwość kontaktu zdalnego przez telefon, Facebook, Skype pulpit zdalny Windows. Wszelakie ustalenia możemy przeprowadzić drogą elektroniczną oraz telefonicznie. Przygotuję umowę o wykonanie serwisu internetowego z przeniesieniem praw autorskich i wystawię fakturę.

Nie mam doświadczenia w prowadzeniu sklepu internetowego. Czy istnieje możliwość przeszkolić mnie w obsłudze?

Tak. Oferuje szkolenie z obsługi sklepu internetowego u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje z dzieleniem pulpitu) przez Team Viewer lub Skype. 

Czy sklep obsługuje obce języki?

Tak, dzięki możliwości samodzielnej edycji fraz w panelu administracyjnym możesz uruchomić sklep w dowolnym języku.

Kto wprowadzi produkty do mojego sklepu? Kto przygotuje regulamin i politykę prywatności?

Zajmę się za Ciebie przygotowaniem opisów i zdjęć, oraz dodam produkty do sklepu. Jeśli jednak mi w tym pomożesz dostaniesz rabat smile Mogę Cię też w tym przeszkolić abyś wiedział jak to robić dobrze w przyszłości. Regulamin i polityka prywatności RODO na 2020 rok jest w cenie sklepu i nie trzeba za nie dopłacać.

Czy zajmujesz się także reklamą i jesteś w stanie wypromować mój sklep w wyszukiwarce Google?

Tak. Świadczę kompleksowe usługi promocyjne i reklamowe. Zajmuję się także pozycjonowaniem stron, reklamami w wyszukiwarkach, reklamami na portalach społecznościowych typu Facebook itp.

Czy będę mógł samodzielnie zarządzać treścią sklepu i dodawać nowe produkty?

Oczywiście! Po zakończeniu prac daję klientowi dostęp do systemu Cms w języku polskim gdzie może samodzielnie zmieniać treść sklepu oraz łatwo dodawać nowe produkty. 

Jak włączyć sklep na Facebooku?

Przy wyborze sklepu Shoper w abonamencie co najmniej Platynowym, do instalacji Sklepu na Facebooku służy specjalna aplikacja dostępna w ich App Store. Dzięki niej klienci będą mogli przeglądać twoją ofertę bezpośrednio na fanpage’u sklepu i złożą zamówienie bez opuszczania Facebooka.

Wszystko w jednym

Shoper Płatności

Wygodne i zintegrowane ze sklepem internetowym Shoper, nowoczesne metody płatności. Włącz bezpieczne i błyskawiczne transakcje: przelewy lub karty z automatycznym księgowaniem, albo postaw na raty z konkurencyjnym oprocentowaniem. Możesz to zrobić na dowolnym urządzeniu.

 

motyw divi WordPress Woocommerce

Szkolenia z obsługi Shoper

Po zakończeniu prac daję Klientowi dostęp do panelu Shoper w języku polskim gdzie może samodzielnie zmieniać treść sklepu oraz łatwo dodawać nowe produkty. Oferuje również szkolenia z obsługi sklepu u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje z dzieleniem pulpitu ) przez darmowy TeamViewer.

motyw divi WordPress

Zacznij Teraz

Możliwości Shoper

prosty i intuicyjny panel administracyjny
integracje z systemami zewnętrzymi
system promocji i kuponów rabatowych
pełna zgodność z wymogami GIODO