Sklep Internetowy
kidsy.com.pl
WordPress WooCommerce

Sklep kidsy.com.pl oferuje szeroki wybór odzieży i obuwia dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sklepu jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii dla dzieci „pod jednym dachem”. W ofercie produkty takich marek jak desigual, disney, idexe, ovs, george, i inne, ale też odzież i buty sportowe – nike, adidas, puma itp.

 

wordpress woocommerce sklep internetowy
wordpress woocommerce sklep internetowy

UCZCIWE CENY I WARUNKI

Możliwości WordPress WooCommerce

wordpress woocommerce sklep internetowy
WordPress WooCommerce

Najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią to WordPress. Dzięki temu że jest tak popularny cechuje go ogromna ilość wtyczek. Oprócz tego posiada intuicyjny panel administracyjny i jest łatwy w obsłudze. Dzięki modułowi WooCommerce cms ten staje się nadzwyczajnym sklepem internetowym z zawansowanymi funkcjami. Dodawanie nowych podstron i produktów nie wymaga wiedzy z zakresu programowania!

Za przygotowanie opisów

Jeśli przygotujesz za mnie wszystkie teksty i opisy do witryny dostaniesz 15% rabat cenowy lub po prostu mogę ten czas przeznaczyć na dodatkowe podstrony, dodatkowe banery, szkolenie, newsletter lub dodawanie nowych produktów do Twojego nowego sklepu. Pamiętaj że najlepiej jakby teksty były całkowicie unikalne i z nikąd nie skopiowane w całości. Jest to ważne ponieważ to jeden z najważniejszych czynników rankingujących witrynę w wyszukiwarce Google.

Google Moja Firma

Na życzenie Klienta tworzę i konfiguruję dla niego Google Moja Firma czyli inaczej wizytówkę Google i mapy Google. Pamiętaj możesz nie mieć strony internetowej ale zawsze mniej przynajmniej wizytówkę Google ponieważ to ona pierwsza wyświetla się w wyszukiwarce podczas szukania usług i kategori. Jeśli chcesz zobaczyć moją wizytówkę, podejrzeć w jaki sposób działa i poznać opinie od moich Klientów zapraszam. Tak może wyglądać też wizytówka Twojej firmy!

12 miesięcy Gwarancji

Podczas podpisywania umowy możliwe jest wynegocjowanie gwarancji na prawidłowe działanie serwisu. Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od oddania witryny do użytku. W ramach gwarancji usuwane są wszelkie usterki polegające na nieprawidłowym działaniu witryny. Działania naprawcze podejmowane są w terminie do 48h od zgłoszenia, choć z reguły akcje podejmowane są szybciej, w zależności od rodzaju usterki.

Kilka kanałów sprzedaży

Oprócz sklepu pomagam moim Klientom rozkręcić sprzedaż na Allegro, Ebay Polska, OlxAmazon i innych tego typu serwisach. Pomagam również uprościć do maksimum zarządzanie wieloma kanałami sprzedaży integrując je ze sklepem dzięki czemu możesz obsługiwać wszystko wprost ze sklepu. Opcja ta jest dodatkowo płatna ale jeśli masz dobry produkt lub po prostu chcesz szybko zarobić to naprawdę warto.

Mobile first i responsywność

Użytkownicy naszej witryny mogą przeglądać naszą ofertę na dowolnym urządzeniu w sposób łatwy i przejrzysty. Sklep w technologii RWD nie ucina grafiki i treści, tylko automatycznie dopasowuje się do każdej wielkości wyświetlacza. Dzięki temu mamy pewnosć, że nie marnujemy żadnej okazji na sprzedaż naszych towarów i usług. Pamiętaj że użytkownicy mobilni to ponad połowa Twoich klientów.

Uczciwe ceny i warunki

CENNIK SKLEPY INTERNETOWE

Sklepy dla moich Klientów projektuję na WordPress WooCommerce dzięki czemu mogę zagwarantować nieograniczone możliwości rozbudowy oraz brak ukrytych kosztów. Cennik jest elastyczny można spisać najważniejsze funkcje i negocjować cenę. Pieniądze płacisz ratami wraz z widocznymi postępami w wyglądzie witryny.

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją jakieś stałe płatności za twoje witryny?

Opłata za stworzenie sklepu internetowego jest jednorazowa. Co roku trzeba tylko przedłużyć hosting i domenę. Razem niecałe 150 złotych. Pierwszy rok jest w cenie projektu.

Czy muszę przyjeżdżać do Ciebie aby podpisać umowę i ustalić koncepcje?

Oczywiście że nie. Oferuje możliwość kontaktu zdalnego przez telefon, Facebook, Skype pulpit zdalny Windows. Wszelakie ustalenia możemy przeprowadzić drogą elektroniczną oraz telefonicznie. 

Czy istnieje możliwość szkolenia z obsługi?

Tak. Oferuje szkolenie z obsługi zamówionej strony bądź sklepu internetowego u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje z udostępnianiem pulpitu) przez TeamViewer lub Skype. 

Czy zajmujesz się także reklamą i jesteś w stanie wypromować moją witrynę w wyszukiwarce Google?

Tak. Świadczę kompleksowe usługi promocyjne i reklamowe. Zajmuję się pozycjonowaniem sklepów, reklamami w Google Ads, reklamami na portalach społecznościowych głównie Facebook, Instagram i Linkedin.

Czym Twoje witryny różnią się od tych konkurencji, gdzie cena jest znacznie wyższa?

Moje witryny projektuję w oparciu o otwarty darmowy silnik WordPress z Woocomerce. System ten według najnowszych statystyk jest najpopularniejszy na świecie. Nie ma abonamentu i ukrytych kosztów co roku opłacasz tylko swój hosting i domenę cool Miliony webmasterów nie może się mylić, nie daj się wkręcić w systemy na abonament na dotatek z ukrytymi dodatkowymi kosztami. WordPress z WooCommerce idealnie się sprawdzi nawet dla bardzo rozbudowanych stron i blogów oraz średnich sklepów do pięciu tysięcy produktów. Dla bardzo dużych sklepów (powyżej 5 tysięcy produktów i podstron) lepsze będą Prestashop i Magento. Takie sklepy są jednak kilkukrotnie droższe w zakupie i obsłudze technicznej. Dzięki temu że pracuję w swoim mieszkaniu i lubię pracować z WordPress WooCommerce (jest bardzo intuicyjny) mogę Państwu zaproponować w pełni profesjonalne witryny znacznie taniej niż konkurencja z agencji.

Kto przygotuje zdjęcia i opisy na stronę? Kto wprowadzi produkty do mojego sklepu?

Zajmę się za Ciebie przygotowaniem opisów i zdjęć, oraz dodam produkty do sklepu. Jeśli jednak mi w tym pomożesz dostaniesz rabat smile Mogę Cię też w tym przeszkolić abyś wiedział jak to robić dobrze w przyszłości.

Kto przygotuje regulamin i politykę prywatności?

Regulamin i polityka prywatności RODO na 2020 rok jest w cenie witryny i nie trzeba za nie dopłacać.

Czy istnieją jakieś opłaty lub limity dodawania podstron, zdjęć, czy też produktów do twoich witryn?

Nie. Podstrony (zakładki), zdjęcia, opisy, produkty w sklepie internetowym można dodawać dowolnie i samodzielnie wg. potrzeb za pomocą wbudowanego panelu administracyjnego.

Szkolenia z obsługi WordPress WooCommerce

Po zakończeniu prac daję Klientowi dostęp do WordPress w języku polskim gdzie może samodzielnie zmieniać teksty i grafiki w sklepie, zarządzać zamówieniami oraz dodawać nowe produkty. Oferuje również szkolenia z obsługi sklepu u mnie w Mławie (mazowieckie), oraz szkolenia online – wideokonferencje z dzieleniem pulpitu przez darmowy TeamViewer lub Skype.