Pogotowie Serwis i Naprawa Laptopów i Komputerów Mława

Naprawiam komputery stacjonarne i laptopy wszystkich marek: Dell, HP, Compaq, Toshiba, eMachines, IBM, Acer, Sony, Asus, Lenovo i inne!. Skontaktuj się teraz by dowiedzieć się więcej jak wygląda moja praca i jak mogę Ci pomóc w naprawie sprzętu komputerowego.

Projektowanie sklepów internetowych

UWAGA! NAPRAWY WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA, OD TEJ PORY SKUPIAM SIĘ TYLKO NA PROJEKTOWANIU SKLEPÓW INTERNETOWYCH.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Poznaj tajniki pracy Twojego ulubionego serwisu komputerowego

szybki hosting do sklepu internetowego

Darmowa Diagnoza i wycena usterki

sklep WordPress Woocommerce

Ustalenie terminu naprawy

responsywny sklep internetowy

Naprawa

Nie przegap teraz Promocja 50% taniej!

Cennik moich usług informatycznych:

Proste zasady, przejrzyste ceny

Diagnoza usterki

 

Instalacja systemu Windows

Instalacja lub reinstalacja systemu Windows
Wgranie wszystkich sterowników oraz programu antywirusowego
Podstawowa optymalizacja systemu

Czyszczenie wnętrza komputera laptopa

wymiana pasty termo-przewodzącej,
usuwanie kurzu i zabrudzeń

Naprawa systemu Windows, 

Windows nie chce się uruchomić
Podstawowa optymalizacja systemu

Wymiana dysku twardego

W cenie jest już ponowne wgranie systemu operacyjnego

Wymiana matrycy

Matryce nowe i używane w rozsądnych cenach

Odwirusowanie komputera

dokładne oczyszczenie komputera z wirusów i trojanów

wymiana gniazda zasilania

przylutowanie nowego gniazda zasilania

Wymiana obudowy laptopa, komputera

wymiana w przypadku peknięcia

Wymiana klawiatury w laptopie

podłączenie i montaż nowej klawiatury

Wymiana zawiasów w laptopie

zawiasy nowe i używane

i wiele innych usterek do indywidualnej wyceny…

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa naprawa?

Naprawa zazwyczaj trwa 48 godzin. Wyjątkiem są sytuacje gdzie trzeba zamówić części zamienne wtedy zazwyczaj trzeba doliczyć kolejne 48 godzin.

Czym twoje usługi różnią się od konkurencji która jest dwukrotnie droższa?

W przeciwieństwie do konkurencji nie wynajmuję lokalu który znacznie podnosi cenę usług. Pracuję we własnym mieszkaniu dlatego mogę oferować niższe ceny.

Czy diagnoza usterki naprawdę jest darmowa?

Tak! Diagnoza usterki i wycena naprawy są za darmo. To Ty decydujesz czy opłaca Ci się naprawiać stary sprzęt czy kupić nowy.

Czy dostanę gwarancję po naprawie?

Tak. Standardowo po naprawie daje 3 miesiące gwarancji.

o mnie

Dlaczego ja

Komputerami oraz szeroko pojęto informatyką interesuję się od 17 lat. Przez cały ten czas rozwijałem swoje umiejętności, pracując w serwisach oraz prowadząc swoją własną działalność związaną głównie z naprawą laptopów i komputerów stacjonarnych. Doświadczenie które zdobyłem przez ten czas pozwala mi teraz rozwiązać praktycznie każdy problem związany z twoim komputerem. Nie boję się żadnych wyzwań. Dzięki temu, że pracuję we własnym mieszkaniu i nie ponoszę kosztów z obsługą i wynajmem lokalu jestem w stanie świadczyć swoje usługi w bardzo atrakcyjnej cenie.

motyw divi WordPress

Dojazd na terenie Mławy gratis

Pogotowie komputerowe

Przede wszystkim moja działalność to stacjonarny serwis komputerowy ale jeśli tylko zajdzie taka potrzeba dla Waszej wygody przyjadę z pomocą do Waszego domu lub firmy oferując pomoc komputerową. Mój serwis komputerowy świadczy usługi informatyczne takie jak: naprawa laptopów, komputerów stacjonarnych, ale i również przyspieszanie i czyszczenie laptopów i komputerów, odzyskiwanie danych, usuwanie wirusów, konfiguracja sieci, naprawa zepsutych systemów i programów.

Szkolenia z obsługi komputera i internetu

Celem kursu jest uzyskanie podstawowej wiedzy i umiejętności z zakresu obsługi systemu operacyjnego, zarządzania zasobami oraz obsługi podstawowych aplikacji biurowych (tworzenie prostych dokumentów i dokonywanie podstawowych obliczeń w arkuszu kalkulacyjnym).

Potrzebujesz laptopa pilnie do pracy?

A może Twój laptop upadł lub został zalany? Twój laptop nie włącza się?

W każdej z tych sytuacji wybierz mój serwis komputerowy GodWeb Mława. Specjalizuję się w naprawie laptopów i komputerów, działam na rynku od wielu lat. Tym, co mnie wyróżnia, są szybkie terminy realizacji zleceń i wysoka jakość napraw. Oddając mi laptopa masz pewność, że wróci do ciebie w pełni sprawny i gotowy do pracy. Jeżeli masz inny problem z komputerem również możesz go do mnie przynieść. Wymienię uszkodzoną matrycę i gniazdo zasilania, naprawię pęknięte zawiasy oraz zepsute komponenty. Osuszę laptop po zalaniu, fachowo zabezpieczając go przed korozją i pomogę uporać się z błędami oprogramowania, np. niestabilnym systemem, źle zainstalowanymi poprawkami lub niekompatybilnymi programami. Usuniesz u mnie wirusy z dysku i wyczyścisz swój komputer z kurzu i pyłów. Poznaj opinie o mojej pracy i sam zdecyduj, czy warto mi zaufać! Skorzystaj z moich usług, a przekonasz się, że naprawa laptopa nie musi trwać tygodniami. Znam usterki najczęściej pojawiające się u wybranych producentów sprzętu i w określonych modelach. Jestem gotowy na ich szybkie usunięcie, bo trzymam u siebie najpopularniejsze części. Jeżeli okaże się, że konieczna jest wymiana, to nie muszę czekać aż dany element przyjdzie z hurtowni. Mogę go zamontować od razu! Wybierz serwis, gdzie naprawa komputerów w Mławie jest najszybsza i najlepsza!

sklep internetowy a allegro
sklep internetowy a allegro