Dlaczego Divi to najlepszy motyw WordPress

WordPress Divi to najlepsza platforma do budowania sklepów i stron internetowych. Motyw jest zasilany przez Divi Builder, szalenie szybki i niesamowicie intuicyjny edytor front-end, jakiego jeszcze nie widziałeś.  Ten system zmienia sposób tworzenia projektów online na zawsze.

Divi elegant themes

Teraz do każdego sklepu motyw divi o wartości 950zł gratis!

W przeciwieństwie do innych firm oferujących motywy dla WordPressa, Elegant Themes nie ogranicza liczby sklepów i stron, na których można używać raz zakupionego motywu. Dlatego wykupiłem pakiet dożywotni, dzieki temu drogi Kliencie możesz korzystać z motywów (bo otrzymujesz nie tylko motyw Divi) oraz wtyczek na nieograniczonej liczbie podstron, oraz korzystac z dożywotnich aktualizacji nie kupując dodatkowych licencji. Nowe układy dodawane są co tydzień wraz bezpłatnymi ikonami i zdjęciami.

Robert Gołębiewski Mława

RWD Mobilność na 100%

Automatyczny backup 

Bardzo szybki hosting SSD

Zabezpieczenia na 100%

Statystyki Google 

Nieograniczone produkty

Najlepszy Motyw WordPress

5 powodów, dlaczego motyw Divi, jest jednym z najlepszych motywów dla wordpressa…

wordpress woocommerce sklep internetowy

Strony budujemy WIZUALNIE

Oznacza to, że mamy możliwość edytować stronę na żywo. Można to porównać do łatwości edycji tekstu w MS Word. Jednak w tym przypadku mamy możliwość dodawania nie tylko tekstu, ale również innych elementów takich jak: sekcje, formularze, ikony, liczniki, mapy, slidery itd. Mamy do dyspozycji 46 gotowych elementów (ciągle przychodzą nowe).
W wordpressie (bez motywu Divi) – budujemy strony od zaplecza. WordPress był stworzony do łatwego umieszczania wpisów na blogu.
Natomiast z Divi budujesz stronę z podglądem na żywo. Dokonywane zmiany widzisz od razu.
Dzięki takim podstawowym funkcjom jak podnieś i upuść, duplikuj, znacząco przyspieszamy budowę stron.

Divi jest w pełni responsywne

W tym punkcie nie mam na myśli tego, że strona wyświetla się poprawnie na urządzeniach mobilnych. Jest to raczej już wszędzie standardem. Mam na myśli łatwość dostosowania i edycji każdego elementu dla wersji mobilnej. Divi dostosowuje stronę automatycznie do wersji mobile. Jednak jeśli coś będzie nie tak, to możemy w łatwy sposób edytować wszystkie elementy. W żadnym innym motywie nie spotkałem tylu różnorodnych opcji. Sprawiają one, że strona w wersji mobilnej wygląda świetnie.
A trzeba mieć na uwadze, że “mobile first”. Najwięcej wyświetleń stron internetowych jest wyświetlanych na urządzeniach mobilnych. Dlatego powinniśmy skupiać się najpierw nad wyglądem mobile, a nie na komputerach (desktopach).

Motyw Divi ma bardzo szerokie zastosowanie

Możemy zbudować praktycznie każdą stronę internetową lub sklep. Czy to będzie blog, sklep internetowy, strona lądowania, strona sprzedażowa, jesteśmy w stanie zbudować praktycznie wszystko… Ogranicza nas nasza wyobraźnia. Teraz osoby całkowicie początkujące nie mają wymówki. Budowa strony jest po prostu dziecinnie prosta. Mamy do dyspozycji gotowe szablony lub możemy zacząć całkowicie od pustej strony.

Divi jest po polsku

Motyw Divi jest w 32 językach. Jest to niewątpliwy plus dla wielu osób, które nie czują się pewnie z angielską wersją. Natomiast tu muszę zaznaczyć, że tłumaczenie nie jest wciąż doskonale. To jest chyba najbardziej niedopracowany element w motywie. Osobiście lubię używać Divi po angielsku, bo jest dla mnie bardziej intuicyjny, ale jak nie mam wyboru, to używam po polsku. Tłumaczenie polskie jest często mylące i trzeba do tego przywyknąć.

DIVI ELEGANT THEMES

Możliwości najnowszego Divi 

Będziesz mógł używać Generatora Divi, aby dostosować każdą część swojej witryny! Tak, tak! Nagłówek i stopkę również. Nareszcie! Zamiast edytować każdy post, teraz z Generatorem Divi stworzysz szablony postów dla całej witryny internetowej!

szablony produktów
szablon strony sklepu
szablony kategorii
szablon strony 404 i innych

Szkolenia z obsługi Wordpress Woocommerce

Po zakończeniu prac daję Klientowi dostęp do Wordpress w języku polskim gdzie może samodzielnie zmieniać treść sklepu oraz łatwo dodawać nowe produkty. Oferuje również szkolenia z obsługi sklepu u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje z dzieleniem pulpitu ) przez darmowy TeamViewer.

Generator Divi

Jeszcze więcej Divi!

Projekt w czasie rzeczywistym

Po wprowadzeniu zmiany na stronie wszystko jest natychmiast aktualizowane na twoich oczach. Projektuj natychmiast!

Wystarczy kliknąć i wpisać

Nie trzeba otwierać panelu ustawień, aby dodawać treść tekstową. Po prostu kliknij na swoją stronę i zacznij pisać!

Dostosuj wszystko

Każdy element jest w pełni konfigurowalny. Dostosuj czcionki, kolory, rozmiary i odstępy, a nawet zastosuj niestandardowy styl CSS.